Examenuitslag De Swaef

Beste examenkandidaten,
Van harte gefeliciteerd! Het wachten is voorbij en de vlag kan uit. We mogen de Heere dankbaar zijn voor alle geslaagde leerlingen. We hopen dat jij Hem ook zult danken. Hij gaf jou kracht en gezondheid om je schoolwerk te doen, met als resultaat dat je nu een diploma hebt gehaald. 
Als je (nog) niet geslaagd bent, zal dat een teleurstelling zijn. Zeker als je er hard voor gewerkt en geleerd hebt. We wensen je sterkte als je nog een resultaatsverbeteringstoets gaat maken!
Namens al het personeel van het Beroepencollege,
C.J. Hoekman, A.C. Koopman, A.P. Paul en H. Tromp 
Directie 

 

 

s4bb1 Joël van Es PAPENDRECHT
s4bb1 Joas Koolmees BERKENWOUDE
s4bb1 Mark Schot RIDDERKERK
s4bb1 Marc Slingerland GOUDSWAARD
s4bb1 Derck Stijnen VLAARDINGEN
s4bb1 Frank Visser KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4bb1 Gerjan de Vries RIDDERKERK
s4be1 Lisa van Antwerpen RIDDERKERK
s4be1 Eline Herwig HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4be1 Wessel Knepper HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4be1 Bas-Jan Oorbeek NIEUW-BEIJERLAND
s4be1 Laurens Oosterwijk NIEUW-LEKKERLAND
s4be1 Noëmi Osepa ROTTERDAM
s4bm1 Maarten Camphens HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4bm1 Stefan van Valen KLAASWAAL
s4bp1 Thomas Brunt NIEUW-BEIJERLAND
s4bp1 Reinard Euser 'S-GRAVENDEEL
s4bp1 Corné van den Heuvel RIDDERKERK
s4bp1 Ruben Jelier PUTTERSHOEK
s4bp1 Juan Koolmees KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4bp1 Julian Schultink KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4bp1 Wilbert Visser NIEUW-BEIJERLAND
s4bp1 Jorian van der Zwaan OUD-BEIJERLAND
s4bz1 Suzanne Andeweg GOUDSWAARD
s4bz1 Erica Barendswaard ROTTERDAM
s4bz1 Lianne Barendswaard ROTTERDAM
s4bz1 Geralyn van Beuzekom KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4bz1 Noa Broer HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4bz1 Marlies Donk HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4bz1 Ruth Groeneveld KLAASWAAL
s4bz1 Demi van Holst CAPELLE AAN DEN IJSSEL
s4bz1 Rose Karels ROTTERDAM
s4bz1 Rhodé Kromhout van der Meer ZWIJNDRECHT
s4bz1 Lydia Lindhout BARENDRECHT
s4bz1 Marleen Nobel NIEUW-BEIJERLAND
s4bz1 Arianne van Oort KLAASWAAL
s4bz1 Anne Oosse PUTTERSHOEK
s4bz1 Linde van der Reest SINT PHILIPSLAND
s4bz1 Amy van Vugt RIDDERKERK
s4lwt1 Job van Erp RIDDERKERK
s4lwt1 Dirk Spaans NIEUW-BEIJERLAND
s4kb1 Jurgen Doornekamp POELDIJK
s4kb1 Job Goedegebuur HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4kb1 Wiggert Graveland KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kb1 Arend-Jan van Helden DORDRECHT
s4kb1 Jasper Hollemans DINTELOORD
s4kb1 Bastian van Holst CAPELLE AAN DEN IJSSEL
s4kb1 Arjen Kooij NIEUW-LEKKERLAND
s4kb1 Benjamin den Ouden NIEUW-LEKKERLAND
s4kb1 Marije den Ouden KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kb1 David Pols CAPELLE AAN DEN IJSSEL
s4kb1 Adrianne Schutte NIEUW-BEIJERLAND
s4kb1 Remco Visser KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kb1 Leonard Vreeken KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kb1 Klaas-Jan de Wolf NIEUW-LEKKERLAND
s4ke1 Elise Bezemer STRIJEN
s4ke1 Gerben Chevalking HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4ke1 Jarno Muilwijk NIEUW-LEKKERLAND
s4ke1 Priscilla Noordzij BARENDRECHT
s4ke1 Dovier Olarte Franco ROTTERDAM
s4ke1 Maarten Sinke ALBLASSERDAM
s4ke1 Dennis van der Waal ALBLASSERDAM
s4km1 Sebas van der Blonk KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4km1 André Bouwman NIEUWERKERK
s4km1 Gert van Breugel RIDDERKERK
s4km1 Wytse van den Heuvel RIDDERKERK
s4km1 Stef Hoogendijk KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4km1 Bert Nieuwelink NIEUW-LEKKERLAND
s4km1 Jurgen van Rijn HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4km1 Niek Visser KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kp1 Bart Bongers BARENDRECHT
s4kp1 Marcel den Breejen BARENDRECHT
s4kp1 Leander Buijs NIEUW-LEKKERLAND
s4kp1 Joël Gorlitz HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4kp1 Samuel van den Hoven ZWIJNDRECHT
s4kp1 Arnold van der Mark KLAASWAAL
s4kp1 Peter Mol KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kp1 Mart-Jan Oudshoorn ALBLASSERDAM
s4kp1 Henk Terlouw KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kp1 Ralph de Vries RIDDERKERK
s4kp1 Jonathan van Vugt HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4kz1 Neline Baars NIEUW-BEIJERLAND
s4kz1 Carlien Bakker NIEUW-BEIJERLAND
s4kz1 Willinde den Besten GIESSENBURG
s4kz1 Leonie Boender NIEUW-BEIJERLAND
s4kz1 Sifra Bulk NIEUW-BEIJERLAND
s4kz1 Hannah Duifhuizen OUD-BEIJERLAND
s4kz1 Casandra Erkelens HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4kz1 Laura van de Grift BARENDRECHT
s4kz1 Marjolein Kleinjan NIEUW-BEIJERLAND
s4kz1 Maritte Lagerwerf OOLTGENSPLAAT
s4kz1 Marlinde Priem GOUDSWAARD
s4kz1 Lisanne Schumacher HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4kz1 Nelleke Slooter GOUDSWAARD
s4kz1 Liselotte Stoop HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4kz1 Joëlle Vogel OOLTGENSPLAAT
s4kz1 Anouk van der Waal RIDDERKERK
s4kz1 Anne van de Werken HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4kz1 Jessica van de Werken NIEUW-BEIJERLAND
s4kz2 Wietske Aantjes NIEUW-LEKKERLAND
s4kz2 Yara van Beek RIDDERKERK
s4kz2 Celine van der Elst CAPELLE AAN DEN IJSSEL
s4kz2 Leah van Erkel CAPELLE AAN DEN IJSSEL
s4kz2 Hilde Hannewijk KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kz2 Marrianne Kleijn NIEUW-LEKKERLAND
s4kz2 Marc Kodde HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4kz2 Laura van Krimpen VLAARDINGEN
s4kz2 Marianne Lensvelt VLAARDINGEN
s4kz2 Julia den Ouden NIEUW-LEKKERLAND
s4kz2 Anne-Marieke van der Plaat NIEUW-LEKKERLAND
s4kz2 Karlijn Prins KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kz2 Folda Roest HOOGVLIET ROTTERDAM
s4kz2 Jaap-Jan de Ruiter KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
s4kz2 Gera Sprong NIEUW-LEKKERLAND
s4kz2 Willize Stam NIEUW-LEKKERLAND
s4g1 Anne Ruth Aarnoudse HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4g1 Lilian Broekhuizen NIEUWE-TONGE
s4g1 Marline van der Elst BARENDRECHT
s4g1 Jonathan den Hoed ALBLASSERDAM
s4g1 Sanne de Hoog NIEUW-BEIJERLAND
s4g1 Evelyn van Kleef RIDDERKERK
s4g1 Femke Kraaijeveld BARENDRECHT
s4g1 Rick Krijger OUDDORP
s4g1 Nelliët Kruidenier ALBLASSERDAM
s4g1 Adriaan van der Linden NIEUW-BEIJERLAND
s4g1 Alinde van der Male ALBLASSERDAM
s4g1 Corné Morêe DORDRECHT
s4g1 Ariën Pellikaan ALBLASSERDAM
s4g1 Jesse van der Perk BARENDRECHT
s4g1 Joëlle van de Ree NIEUW-BEIJERLAND
s4g1 Gertjan Rozema HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4g1 Julia Scherpenisse OUD-BEIJERLAND
s4g1 Sander Schipper OUD-BEIJERLAND
s4g1 Luc Sprong ALBLASSERDAM
s4g1 Rick de Vos HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4gp1 Wouter Barendswaard ROTTERDAM
s4gp1 Naomi Bezemer ROTTERDAM
s4gp1 Henk de Bruin NIEUW-BEIJERLAND
s4gp1 Jordy de Bruin RIDDERKERK
s4gp1 Timon Butter RIDDERKERK
s4gp1 Margriet van Dalen KLAASWAAL
s4gp1 Johannes Duifhuizen OUD-BEIJERLAND
s4gp1 Wim van Eenennaam BARENDRECHT
s4gp1 Sanne Jacobse BARENDRECHT
s4gp1 Jaël Karels ROTTERDAM
s4gp1 Christina van der Keur RHOON
s4gp1 Willem Kolders HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4gp1 Jorieke Lock KLAASWAAL
s4gp1 Inge Moree SPIJKENISSE
s4gp1 Anne-Beth Nieveen ROTTERDAM
s4gp1 Cees-Jan Nieveen ROTTERDAM
s4gp1 Jan Pons HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4gp1 Jesse Rijsdijk RIDDERKERK
s4gp1 Corné Roobol ALBLASSERDAM
s4gp1 Nienke de Roode KLAASWAAL
s4gp1 Marianne de Rooij BARENDRECHT
s4gp1 Julian de Ruiter GOUDSWAARD
s4gp1 Julia Seip OUD-BEIJERLAND
s4gp1 Jolijn Visser OUD-BEIJERLAND
s4gp1 Marten Vogelaar HENDRIK-IDO-AMBACHT
s4gp1 Piet van der Weijde HOOGVLIET ROTTERDAM
s4gp1 Robin van Wingerden ZWIJNDRECHT

s4kz2 Regina Verykios                          CAPELLE AAN DEN IJSSEL